programma
nieuws
call me
reserveer
over
Nieuwsbrief
T
F
Archief
Wed 31.01.24
Themamaand: DIY (, )
Wed 31.05.23
★ Re:Score ★ (, )
Sun 16.04.23
KASKcinema is op verlof! (, )
Wed 05.04.23
KASKcinema is op verlof! (, )
Sun 18.04.21
Visual Velocities: An Animation Walk (Verschillende makers, )
Sun 31.03.24
Courtisane Festival (Verschillende makers, )
Tue 26.03.24
El Sol del Membrillo (1992) (Víctor Erice, 1992, Spanje, 123’, Spaans gesproken, Engels ondertiteld)
Sun 24.03.24
KIDScinema: Anima op bezoek (, )
Sat 23.03.24
What About China? (2022) (Trinh Minh-ha, 2022, VSA & China, 235', Mandarijn en Engels gesproken, Engels ondertiteld)
Thu 21.03.24
Rule of Two Walls (2023) + You Destroy. We Create (VR) (David Gutnik, Felix Gaedtke & Gayatri Parameswaran, 2023, Oekraïne, 76’ & 2022, Duitsland, 25’, Verschillende talen, Engels ondertiteld)
Wed 20.03.24
Weird Wednesday: Ga-Ga: Glory to the Heroes (1986) (Piotr Szulkin, 1986, Polen, 84’, Pools gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 19.03.24
Surname Viêt Given Name Nam (1989) (Trinh Minh-ha, 1989, VSA, 108', Vietnamese en Engels gesproken, Engels ondertiteld)
Thu 14.03.24
Kara Kafa (1979) (Korhan Yurtsever, 1979, Turkije, 76’, Turks en Duits gesproken, Engels ondertiteld )
Wed 13.03.24
The Pluto Moment (2018) (Ming Zhang, 2018, China, 110’, Mandarijn gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 13.03.24
Masterclass Chinese Cinema (, Nederlands gesproken)
Tue 12.03.24
The Rocky Horror Picture Show (1975) (Jim Sharman, 1975, VSA & VK, 100’, Engels gesproken, niet ondertiteld)
Thu 07.03.24
Echoes of Ji.hlava (Verschillende makers, )
Wed 06.03.24
Kinoclub #38: Anhell69 (2022) (Theo Montoya, 2022, Colombia, Roemenië, Frankrijk & Duitsland, 75', Spaans gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 05.03.24
Mélody (1971) + Jane B. by Agnès V. (1988) (Agnès Varda, 1988, Frankrijk, 99', Frans gesproken/Engels ondertiteld)
Mon 04.03.24
Foragers (2022) + Wild Plants of Palestine (2018) (Jumana Manna, Alaa Abu Asad, Nederland & Palestina, Verschillende talen/Engels ondertiteld)
Thu 29.02.24
The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) (Luis Buñuel, 1972, Frankrijk, Italië & Spanje, 102’, Frans gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 28.02.24
The Body Remembers When the World Broke Open (2019) (Kathleen Hepburn & Elle-Máijá Tailfeathers, 2019, Canada & Noorwegen, 105’, Engels gesproken, geen ondertitels)
Tue 27.02.24
Permeke (1985) (Patrick Conrad & Henri Storck, 1985, België, 95’, 35mm, Nederlands gesproken, Nederlands ondertiteld)
Mon 26.02.24
VR-Reprise: Paprika (2006) (Satoshi Kon, 2006, Japan, 90’, Film op virtuele locatie)
Sun 25.02.24
KIDScinema: Slaapwandelaars en snurktrompetten (Verschillende makers, )
Thu 22.02.24
KASKkrakers: Vergetenschap (Verschillende makers, )
Wed 21.02.24
Possession (1981) (Andrzej Zulawski, 1981, Frankrijk & West Duitsland, 124’, Engels gesproken, geen ondertitels)
Tue 20.02.24
I’m No Angel (1933) (Wesley Ruggles, 1933, VSA, 87’, Engels gesproken, geen ondertitels)
Thu 15.02.24
The Company of Strangers (1990) (Cynthia Scott, 1990, Canada, 101', Engels gesproken, geen ondertitels)
Wed 14.02.24
Weird Wednesday: Female Trouble (1974) (John Waters, 1974, VSA, 89’, Engels gesproken, geen ondertitels)
Tue 13.02.24
Die Büchse der Pandora (1929) (G.W. Pabst, Duitsland, 133’, Stille film met live pianobegeleiding, Engelse tussentitels)
Thu 08.02.24
Mandarinebi (Tangerines) (2013) (Zaza Urushadze, 2013, Estland & Georgië, 87’, Meerdere talen gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 07.02.24
Kinoclub #37: Blade (1998) (Stephen Norrington, 1998, VSA, 120’, 35 mm, Engels gesproken, Ned-Frans ondertiteld)
Tue 06.02.24
The First Slam Dunk (2022) (Takehiko Inoue, 2022, Japan, 124’, Japans gesproken, Nederlands ondertiteld)
Thu 01.02.24
Futura (2021) (Pierro Marcello, Francesco Munzi & Alice Rohrwacher, 2021, Italië, 105’, Italiaans gesproken , Engels ondertiteld)
Wed 31.01.24
Flaming Ears (1992) (Ursula Puerrer, A. Hans Scheirl & Dietmar Schipek, Oostenrijk, 89’, Duits gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 30.01.24
S’en Fout La Mort (1990) (Claire Denis, Frankrijk & West-Duitsland, 90’, Frans gesproken, Engels ondertiteld)
Sun 28.01.24
KIDScinema: Bric-à-brac (Verschillende makers, )
Thu 25.01.24
R21 AKA Restoring Solidarity (2022) (Mohanad Yacubi, Qatar, Palestina & België, 71’, Verschillende talen gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 24.01.24
Bad Black (2016) (Nabwana I.G.G., 2016, Oeganda, 68’, Engels gesproken, niet ondertiteld)
Tue 23.01.24
Banditi A Orgosolo (1961) (Vittorio De Seta, 1961, Italië, 95’, Italiaans gesproken, Engels ondertiteld)
Thu 18.01.24
Leonor Will Never Die (2022) (Martika Ramirez Escobar, 2022, Filipijnen, 101’, Tagalog gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 17.01.24
The Toxic Avenger (1984) (Lloyd Kaufman, 1984, VSA, 82’, Engels gesproken, Nederlands ondertiteld, VHS)
Tue 16.01.24
L’Arbre, Le Maire et La Médiathèque (1993) (Éric Rohmer, 1993, Frankrijk, 105’, Frans gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 16.01.24
KASKcinema komt samen: publieksbijeenkomst en open gesprek (, )
Thu 11.01.24
Junk Head (2017) (Takahide Hori, 2017, Japan, 100’, Japans gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 10.01.24
Kinoclub: Reminiscences of a Journey to Lithuania (1972) (Jonas Mekas, VK & West-Duitsland, 68’, Engels gesproken, niet ondertiteld, 16mm)
Tue 09.01.24
Der Stand der Dinge (1982) (Wim Wenders, West-Duitsland, Portugal, Frankrijk, Spanje, Nederland, VK & VS, 121’, Engels gesproken, niet ondertiteld)
Thu 21.12.23
Night of the Palms (Jij?, )
Wed 20.12.23
Yalda Night: Tehran, City of Love (2018) (Ali Jaberansari, Iran, VK & Nederland, 102', Perzisch gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 19.12.23
Paprika (2006) (Satoshi Kon, Japan, 90', Japans gesproken, Engels ondertiteld)
Mon 18.12.23
Films For Palestine II (Elettra Bisogno, Hazem Algaddi & Maaike Jaspers, )
Sun 17.12.23
The Long Day Closes (1992) (Terence Davies, VK, 85', 35mm, Engels gesproken, Frans-Nederlands ondertiteld)
Thu 14.12.23
Showing Up (2022) (Kelly Reichardt, VS, 107', Engels gesproken, niet ondertiteld)
Wed 13.12.23
Weird Wednesday: Bloodbeat (1983) (Fabrice-Ange Zaphiratos, 1983, VS, 87', Engels gesproken, niet ondertiteld)
Tue 12.12.23
National Gallery (2014) (Frederick Wiseman, Frankrijk, VK & VS, 180', Engels gesproken, niet ondertiteld)
Thu 07.12.23
We Met in Virtual Reality (2022) + VR World Hopping (Joe Hunting, VK, 91', Engels gesproken, Engels ondertiteld + VR-World Hopping met regisseur Joe Hunting (30', in Engels))
Wed 06.12.23
Picnic at Hanging Rock (1975) (Peter Weir, Australië, 115', Engels gesproken, niet ondertiteld)
Tue 05.12.23
La Ville Louvre (1990) (Nicolas Philibert, 104', Frans gesproken, Engels ondertiteld)
Thu 30.11.23
The Dupes (1972) (Tewfik Saleh, Syrië, 107', Arabisch gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 29.11.23
Dry Ground Burning (2022) (Joanna Pimenta & Adirley Queirós, 153', Portugees gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 28.11.23
Total Recall (1990) (Paul Verhoeven, VS/Mexico, 113', Engels gesproken, Nederlands-Frans ondertiteld)
Sun 26.11.23
KIDScinema: De Kangoeroe van je Oma van Je Broer van Je Mama (Verschillende makers, )
Thu 23.11.23
Milestones: In Vanda’s Room (2000) (Pedro Costa, Portugal/Duitsland/Zwitserland, 171', Portugees gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 22.11.23
Shine (1996) (Scott Hicks, Australië, 35mm, 105', Engels gesproken, Nederlands-Frans ondertiteld)
Tue 21.11.23
Citizen Kane (1941) (Orson Welles, VS, 35mm, 119', Engels gesproken, Frans ondertiteld)
Sun 19.11.23
Kinokwartet: Tilda Swinton (Verschillende makers, Alle films Engels gesproken, niet ondertiteld)
Thu 16.11.23
Coeur Fidèle (1923) (Jean Epstein, Frankrijk, 90', Frans gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 15.11.23
Weird Wednesday: Terror of Mechagodzilla (1975) (Ishirô Honda, Japan, 83', Japans gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 14.11.23
Film-Plateau: Collectif Faire-Part (Collectif Faire-Part, verschillende talen gesproken, Engels ondertiteld, 10' / 14' / 60')
Thu 09.11.23
Time (2020) (Garrett Bradley, VS, 81', Engels gesproken, niet ondertiteld)
Wed 08.11.23
Love in the Time of Malaria (1992) (Sanjiv Shah, India, 128', verschillende talen gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 07.11.23
Film-Plateau: Hiroshima Mon Amour (1959) (Alain Resnais, Frankrijk/Japan, 90', Frans gesproken, Engels ondertiteld)
Mon 06.11.23
Films for Palestine (Verschillende makers, )
Thu 02.11.23
Answering the Sun (2022) (Rainer Kohlberger, Oostenrijk/Duitsland, 60')
Thu 02.11.23
Era Erera Baleibu Izik Subua Aruaren (1970) (José Antonio Sistiaga, Spanje, 75', 35mm)
Thu 02.11.23
One More Jump (2019) (Emanuele Gerosa, )
Wed 01.11.23
Scream 2 (1997) (Wes Craven, VS, 120', Engels gesproken, Nederlands-Frans ondertiteld)
Tue 31.10.23
Tetsuo: The Iron Man (1989) (Shinya Tsukamoto, Japan, 67', Japans gesproken, Engels ondertiteld)
Sun 29.10.23
KIDScinema: FilemKING Presenteert (Verschillende makers, )
Fri 27.10.23
Night of the Horror (Verschillende makers, )
Thu 26.10.23
Dans la Maison (2020) (Karima Saïdi, België, Frankrijk, Marokko & Qatar, 90', Frans gesproken, Nederlands/Frans ondertiteld)
Wed 25.10.23
Barber Westchester (2021) (Jonni Phillips, VS, 90', Engels gesproken, Niet ondertiteld)
Tue 24.10.23
3 Women (1977) (Robert Altman, VS, 124', Engels gesproken, Niet ondertiteld)
Sat 21.10.23
Film Fest Gent (, )
Thu 05.10.23
Le Mani Sulla Città (1963) (Francesco Rosi, Italië, 101', Italiaans gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 04.10.23
Kinoclub #34 10 Things I Hate About You (1999) (Gil Junger, VS, 97', Engels gesproken, Niet ondertiteld)
Tue 03.10.23
Wedding in Galilee (1987) (Michel Khleifi, Palestina, België, Frankrijk & Duitsland, verschillende talen gesproken, Engels ondertiteld)
Fri 29.09.23
Archives in Dialogue: Transnational Solidarity in Cinema (Verschillende makers, )
Thu 28.09.23
Araya (1959) (Margot Benacerraf, Venezuela & Frankrijk, 90', Spaans gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 27.09.23
The 8 Diagram Pole Fighter (1984) (Lau Kar-Ieung, Hong Kong, 98', Kantonees gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 26.09.23
Metropolis (1927) (Fritz Lang, Duitsland, 149', Geen dialoog, Engels ondertiteld)
Thu 21.09.23
Medusa Deluxe (2022) (Thomas Hardiman, 2022, VK, 101', Engels gesproken, Nederlands ondertiteld)
Fri 01.09.23
KASKcinema is op vakantie! (, )
Wed 31.05.23
Re:Score ★ Maria Do Mar (1930) (José Leitão de Barros, 1930, Portugal, 94', niet gesproken/ondertiteld)
Tue 30.05.23
Sunset Boulevard (1950) (Billy Wilder, 1950, VSA, 110', Engels gesproken, niet ondertiteld)
Sun 28.05.23
Safety Last! @ Muziekcentrum De Bijloke (Fred C. Newmeyer & Sam Taylor, )
Thu 25.05.23
Charulata (1964) (Satyajit Ray, 1964, India, 117', Bengaals gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 24.05.23
For What It’s Worth (2023) (Ben de Raes, 2023, België, Griekenland & Filipijnen, verschillende talen gesproken, Nederlands ondertiteld)
Tue 23.05.23
The Boys from Fengkeui (1983) (Hou Hsiao-hsien, 1983, Taiwan, 98', Mandarijn gesproken, Engels ondertiteld)
Sun 28.06.15
Graduation 2015 (, 2015, min, België)
Sat 27.06.15
Graduation 2015 (, 2015, min, België)
Fri 26.06.15
Graduation 2015 (, 2015, min, België)
Thu 25.06.15
Graduation 2015 (, 2015, min, België)
Wed 24.06.15
Graduation 2015 (, 2015, min, België)
Sat 30.05.15
Cucumber (marathon) (, 2015, 400 min, UK)
Fri 29.05.15
Cucumber (deel 2) (, 2015, 200 min, UK)
Thu 28.05.15
Cucumber (deel 1) (, 2015, 200 min, UK)
Wed 27.05.15
Boy Eating the Bird’s Food (Ektoras Lygizos, 2012, 80 min, Griekenland)
Thu 21.05.15
Petit à petit (Jean Rouch, 1970, 96 min, Frankrijk)
Wed 20.05.15
Boy Eating the Bird’s Food (Ektoras Lygizos, 2012, 80 min, Griekenland)
Tue 19.05.15
Mad Max 1 + 2 (, , min, Australië)
Mon 18.05.15
The Killers (Robert Siodmak, 1946, 105 min, VS)
Thu 14.05.15
The Look of Silence (Joshua Oppenheimer, 2014, 99 min, Denemarken)
Wed 13.05.15
Boy Eating the Bird’s Food (Ektoras Lygizos, 2012, 80 min, Griekenland)
Tue 12.05.15
Kes (Ken Loach, 1969, 112 min, VK)
Thu 07.05.15
Joe Bullet (Louis de Witt, 1973, 79 min, Zuid-Afrika)
Wed 06.05.15
Boy Eating the Bird’s Food (Ektoras Lygizos, 2012, 80 min, Griekenland)
Tue 05.05.15
King Kong (Merian C. CooperErnest B. Schoedsack, 1933, 98 min, VSA)
Mon 04.05.15
Kortfilmselectie Clermont-Ferrand 2015 (, 2014, 100 min, )
Thu 30.04.15
Ed Wood Double Bill (, , min, VSA)
Thu 30.04.15
La Coquille et le Clergyman (Germaine Dulac, 1927, 40 min, Frankrijk)
Wed 29.04.15
Der Samurai (, 2014, 79 min, Duitsland)
Tue 28.04.15
Oliver Twist (David Lean, 1948, 110 min, VK)
Sun 26.04.15
KIDScinema: Op ontdekking (, , 60 min, )
Fri 24.04.15
Live track cinema | Condor Gruppe & Tine Guns (, 2014, min, België)
Thu 23.04.15
For Those in Peril (, 2013, 92 min, VK)
Wed 22.04.15
Der Samurai (, 2014, 79 min, Duitsland)
Tue 21.04.15
Heat (Michael Mann, 1995, 171 min, VSA)
Fri 17.04.15
Live track cinema | Lennert Coorevits + Duel (, 1971, 90 min, VSA)
Thu 16.04.15
Sound It Out (Jeanie Finlay , 2011, 75 min, VK)
Wed 15.04.15
Der Samurai (, 2014, 79 min, Duitsland)
Tue 14.04.15
Spoorloos (George Sluizer, 1988, 107 min, België )
Thu 09.04.15
Machos at the movies (, , min, )
Wed 08.04.15
Der Samurai (, 2014, 79 min, Duitsland)
Tue 07.04.15
Rope (Alfred Hitchcock, 1948, 80 min, VSA)
Wed 01.04.15
Der Samurai (, 2014, 79 min, Duitsland)
Tue 31.03.15
Toto le héros (Jaco Van Dormael, 1991, 91 min, België)
Sun 29.03.15
KIDScinema: Natuur (, , 60 min, )
Thu 26.03.15
Involuntary (Ruben Östlund, 2008, 98 min, Zweden )
Thu 26.03.15
Koyaanisqatsi (Godfrey Reggio, 1982, 86 min, VSA)
Wed 25.03.15
The Tribe (Myroslav Slaboshpytskiy, 2014, 130 min, Oekraïne )
Wed 25.03.15
Tumult in Gent (, , min, )
Tue 24.03.15
Shadows (John Cassavetes, 1959, 87 min, VSA)
Fri 20.03.15
Torino Film Lab: masterclass audience design (, , 90 min, )
Thu 19.03.15
Offscreen Off Course (, , min, )
Wed 18.03.15
The Tribe (Myroslav Slaboshpytskiy, 2014, 130 min, Oekraïne )
Tue 17.03.15
Germania anno zero (Roberto Rossellini, 1947, 78 min, Italië)
Thu 12.03.15
Maidan (Sergei Loznitsa, 2014, 130 min, Oekraïne )
Wed 11.03.15
The Tribe (Myroslav Slaboshpytskiy, 2014, 130 min, Oekraïne )
Tue 10.03.15
Il Decamerone (Pier Paolo Pasolini, 1970, 111 min, Italië)
Thu 05.03.15
Jonathan Hodgson: compilatie kortfilms (Jonathan Hodgson, , 100 min, UK)
Wed 04.03.15
The Tribe (Myroslav Slaboshpytskiy, 2014, 130 min, Oekraïne )
Tue 03.03.15
The Night of the Hunter (Charles S. Laughton, 1955, 92 min, VS)
Thu 26.02.15
Simon Killer (Antonio Campos, 2013, 101 min, Verenigde Staten, Frankrijk)
Thu 26.02.15
Ménilmontant (Dimitri Kirsanoff, 1926, 38 min, Frankrijk)
Wed 25.02.15
L’Enlèvement de Michel Houellebecq (Guillaume Nicloux, 2014, 92 min, Frankrijk)
Tue 24.02.15
Wuthering Heights (William Wyler, 1939, 103 min, Verenigde Staten)
Sun 22.02.15
KIDScinema: Pannenkoeken (, , 60 min, )
Thu 19.02.15
The Forgotten Space (Noël BurchAllan Sekula, 2010, 112 min, Nederland, Oostenrijk)
Wed 18.02.15
L’Enlèvement de Michel Houellebecq (Guillaume Nicloux, 2014, 92 min, Frankrijk)
Tue 17.02.15
Amarcord (Federico Fellini, 1973, 127 min, Italië, Frankrijk)
Thu 12.02.15
The Room (Tommy Wiseau, 2003, 99 min, Verenigde Staten)
Wed 11.02.15
L’Enlèvement de Michel Houellebecq (Guillaume Nicloux, 2014, 92 min, Frankrijk)
Tue 10.02.15
The Canterbury Tales (Pier Paolo Pasolini, 1971, 111 min, Italië, Frankrijk)
Thu 05.02.15
The Sound of Insects (Peter Liechti, 2009, 87 min, Zwitserland)
Wed 04.02.15
L’Enlèvement de Michel Houellebecq (Guillaume Nicloux, 2014, 92 min, Frankrijk)
Tue 03.02.15
Who’s Afraid of Virginia Woolf? (Mike Nichols, 1966, 131 min, Verenigde Staten)
Thu 29.01.15
La Moindre des Choses (Nicolas Philibert, 1997, 105 min, Frankrijk)
Wed 28.01.15
Keuze van het Publiek: Clueless (Amy Heckerling, 1995, 97 min, VS)
Tue 27.01.15
Killing Zoe (Roger Avary, 1993, 96 min, Frankrijk, Verenigde Staten)
Sun 25.01.15
KIDScinema: Muziek (, , 60 min, )
Thu 22.01.15
Magnolia (Paul Thomas Anderson, 1999, 188 min, Verenigde Staten)
Wed 21.01.15
Porco Rosso (Hayao Miyazaki, 1992, 94 min, Japan)
Tue 20.01.15
Caricaturistes, fantassins de la démocratie (Stéphanie Valloatto, 2014, 106 min, Frankrijk, België, Italië)
Tue 20.01.15
Fargo (Joel & Ethan Coen, 1996, 98 min, Verenigde Staten)
Mon 19.01.15
Caricaturistes, fantassins de la démocratie (Stéphanie Valloatto, 2014, 106 min, Frankrijk, België, Italië)
Thu 15.01.15
Underground (Emir Kusturica, 1995, 170 min, Frankrijk, Duitsland, Hongarije, Tsjechië, Joegoslavië, Bulgarije)
Wed 14.01.15
The Adjuster (Atom Egoyan, 1991, 102 min, Canada)
Tue 13.01.15
Funny Games (Michael Haneke, 1997, 108 min, Oostenrijk)
Thu 08.01.15
Manneken Pis (Frank Van Passel, 1995, 90 min, België)
Wed 07.01.15
Darkman (Sam Raimi, 1990, 96 min, Verenigde Staten)
Tue 06.01.15
Heavenly Creatures (Peter Jackson, 1994, 99 min, Nieuw-Zeeland)
Sun 28.12.14
KIDScinema: Kerst (, , 60 min, )
Fri 26.12.14
Christmas Special (, , min, VS, Frankrijk)
Thu 18.12.14
Night of the Palms (, , min, )
Wed 17.12.14
La Princesa de Francia (Matías Piñeiro, 2014, 70 min, Argentinië)
Wed 17.12.14
Yankee Doodle in Berlin (F. Richard Jones, 1919, 58 min, VS)
Tue 16.12.14
Forbidden Planet (Fred M. Wilcox, 1956, 98 min, VSA)
Thu 11.12.14
The Doom Generation (Gregg Araki, 1995, 85 min, VS)
Thu 11.12.14
Misère au Borinage (Henri StorckJoris Ivens, 1933, 37 min, België)
Wed 10.12.14
La Princesa de Francia (Matías Piñeiro, 2014, 70 min, Argentinië)
Tue 09.12.14
Solaris (Andrei Tarkovski, 1972, 166 min, Rusland)
Sat 06.12.14
Symposium: Beyond Ruttmann and Vertov: Minor City Symphonies (, , min, )
Fri 05.12.14
Symposium: Beyond Ruttmann and Vertov: Minor City Symphonies (, , min, )
Thu 04.12.14
Mysterious Skin (Gregg Araki, 2004, 105 min, VS)
Wed 03.12.14
La Princesa de Francia (Matías Piñeiro, 2014, 70 min, Argentinië)
Tue 02.12.14
The Man with a Movie Camera (Dziga Vertov, 1929, 66 min, Sovjet-Unie)
Sun 30.11.14
KIDScinema: WILD (, , 60 min, )
Thu 27.11.14
Želimir Žilnik compilatie kortfilms (Želimir Žilnik, 1971-1994, 120 min, Servië)
Previous Page
Next Page