programma
nieuws
call me
reserveer
over
Nieuwsbrief
T
F
Archief
Wed 31.01.24
Themamaand: DIY (, )
Wed 31.05.23
★ Re:Score ★ (, )
Sun 16.04.23
KASKcinema is op verlof! (, )
Wed 05.04.23
KASKcinema is op verlof! (, )
Sun 18.04.21
Visual Velocities: An Animation Walk (Verschillende makers, )
Thu 19.09.24
KASKcinema heeft zomervakantie! (, )
Thu 30.05.24
✶Re: Score✶ Menschen Am Sonntag (1930) (Robert Siodmak, Edgar G. Ulmer & Rochus Gliese , 1930, Duitsland, 73’, Stille fi lm, Engelse tussentitels)
Wed 29.05.24
La Ciénaga (2001) (Lucrecia Martel, 2001, Argentinië, Frankrijk, Spanje & Japan, 103’, 35mm, Spaans gesproken, Nederlands-Frans ondertiteld )
Tue 28.05.24
Les Triplettes de Belleville (2003) (Sylvain Chomet, 2003, Frankrijk, 82’, Frans & Portugees gsproken, Engels ondertiteld)
Mon 27.05.24
Films for Palestine: We No Longer Prefer Mountains (2023) (Inas Halabi, 2023, Nederland, Palestina, VK & België, 96’)
Thu 23.05.24
D.E.B.S. (2004) (Angela Robinson, 2004, VSA, 91’, Engels gesproken, niet ondertiteld)
Wed 22.05.24
Weird Wednesday: Santo and Blue Demon vs. Dracula and Wolfman (1973) (Miguel M. Delgado, 1973, Mexico, 90’, Spaans gesproken, Dikke Engelse dub)
Tue 21.05.24
Mambar Pierrette (2024) (Rosine Mbakam, 2024, België & Kameroen, 95, Frans gesproken, Nederlands ondertiteld)
Sun 19.05.24
The Metamovie (VR) (, Volledig Engels gesproken)
Thu 16.05.24
Rotting in the Sun (2023) (Sébastian Silva, 2023, Mexico & VSA, 109’, Spaans & Engels gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 15.05.24
Screencrafts: Marie Antoinette (2006) (Sofia Coppola, 2006, VSA, Frankrijk & Japan, 123’, Engels gesproken, Nederlands-Frans ondertiteld)
Tue 14.05.24
Funny Girl (1968) (William Wyler, 1968, VS, 155’, Engels gesproken, niet ondertiteld)
Thu 09.05.24
Milestones: Le fond de l’air est Rouge (1977) (Chris Marker, 1977, Frankrijk, 180’, Meerdere talen gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 08.05.24
Mamma Mia! (2008) (Phillida Lloyd, 2008, VSA, VK & Duitsland, 108’, Engels gesproken, niet ondertiteld)
Tue 07.05.24
Chantal Akerman Kortfilms (Chantal Akerman, )
Thu 02.05.24
Cliptrip: Muziekvideo’s van Filmmeesters (Verschillende makers, )
Wed 01.05.24
Kinoclub #39: L’Amour à la Mer (1965) (Guy Gilles, 1965, Frankrijk, 77’, Frans gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 30.04.24
Emma Mae (1976) (Uamaa Fanaka, 1976, VS, 100’, Engels gesproken, niet ondertiteld)
Sun 28.04.24
KIDScinema: Spring in het veld (Verschillende makers, )
Thu 25.04.24
Lost & Found: Bubble Bath (1980) (György Kovásznai, 1980, Hongarije, 79’, Hongaars gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 24.04.24
Pictures of Ghosts (2023) (Kleber Mendonça Filho, 2023, Brazilië, 83’, Portugees gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 23.04.24
Vox Lux (2018) (Bradey Corbet, 2018, VS, 116’, Engels gesproken, Nederlands ondertiteld)
Thu 18.04.24
How Do You Spell Home? (2023) (Louisiana Mees-Fongang, 2023, België, 86’, Verschillende talen gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 17.04.24
Dogma (1999) (Kevin Smith, 1999, VSA, 130’, 35mm, Engels & Spaans gesproken, Nederlands-Frans ondertiteld)
Tue 16.04.24
Moonstruck (1987) (Norman Jewison, 1987, VS, 102’, 35mm, Engels gesproken, Nederlands-Frans ondertiteld)
Sun 31.03.24
Courtisane Festival (Verschillende makers, )
Tue 26.03.24
El Sol del Membrillo (1992) (Víctor Erice, 1992, Spanje, 123’, Spaans gesproken, Engels ondertiteld)
Sun 24.03.24
KIDScinema: Anima op bezoek (, )
Sat 23.03.24
What About China? (2022) (Trinh Minh-ha, 2022, VSA & China, 235', Mandarijn en Engels gesproken, Engels ondertiteld)
Thu 21.03.24
Rule of Two Walls (2023) + You Destroy. We Create (VR) (David Gutnik, Felix Gaedtke & Gayatri Parameswaran, 2023, Oekraïne, 76’ & 2022, Duitsland, 25’, Verschillende talen, Engels ondertiteld)
Wed 20.03.24
Weird Wednesday: Ga-Ga: Glory to the Heroes (1986) (Piotr Szulkin, 1986, Polen, 84’, Pools gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 19.03.24
Surname Viêt Given Name Nam (1989) (Trinh Minh-ha, 1989, VSA, 108', Vietnamese en Engels gesproken, Engels ondertiteld)
Thu 14.03.24
Kara Kafa (1979) (Korhan Yurtsever, 1979, Turkije, 76’, Turks en Duits gesproken, Engels ondertiteld )
Wed 13.03.24
The Pluto Moment (2018) (Ming Zhang, 2018, China, 110’, Mandarijn gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 13.03.24
Masterclass Chinese Cinema (, Nederlands gesproken)
Tue 12.03.24
The Rocky Horror Picture Show (1975) (Jim Sharman, 1975, VSA & VK, 100’, Engels gesproken, niet ondertiteld)
Thu 07.03.24
Echoes of Ji.hlava (Verschillende makers, )
Wed 06.03.24
Kinoclub #38: Anhell69 (2022) (Theo Montoya, 2022, Colombia, Roemenië, Frankrijk & Duitsland, 75', Spaans gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 05.03.24
Mélody (1971) + Jane B. by Agnès V. (1988) (Agnès Varda, 1988, Frankrijk, 99', Frans gesproken/Engels ondertiteld)
Mon 04.03.24
Foragers (2022) + Wild Plants of Palestine (2018) (Jumana Manna, Alaa Abu Asad, Nederland & Palestina, Verschillende talen/Engels ondertiteld)
Thu 29.02.24
The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) (Luis Buñuel, 1972, Frankrijk, Italië & Spanje, 102’, Frans gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 28.02.24
The Body Remembers When the World Broke Open (2019) (Kathleen Hepburn & Elle-Máijá Tailfeathers, 2019, Canada & Noorwegen, 105’, Engels gesproken, geen ondertitels)
Tue 27.02.24
Permeke (1985) (Patrick Conrad & Henri Storck, 1985, België, 95’, 35mm, Nederlands gesproken, Nederlands ondertiteld)
Mon 26.02.24
VR-Reprise: Paprika (2006) (Satoshi Kon, 2006, Japan, 90’, Film op virtuele locatie)
Sun 25.02.24
KIDScinema: Slaapwandelaars en snurktrompetten (Verschillende makers, )
Thu 22.02.24
KASKkrakers: Vergetenschap (Verschillende makers, )
Wed 21.02.24
Possession (1981) (Andrzej Zulawski, 1981, Frankrijk & West Duitsland, 124’, Engels gesproken, geen ondertitels)
Tue 20.02.24
I’m No Angel (1933) (Wesley Ruggles, 1933, VSA, 87’, Engels gesproken, geen ondertitels)
Thu 15.02.24
The Company of Strangers (1990) (Cynthia Scott, 1990, Canada, 101', Engels gesproken, geen ondertitels)
Wed 14.02.24
Weird Wednesday: Female Trouble (1974) (John Waters, 1974, VSA, 89’, Engels gesproken, geen ondertitels)
Tue 13.02.24
Die Büchse der Pandora (1929) (G.W. Pabst, Duitsland, 133’, Stille film met live pianobegeleiding, Engelse tussentitels)
Thu 08.02.24
Mandarinebi (Tangerines) (2013) (Zaza Urushadze, 2013, Estland & Georgië, 87’, Meerdere talen gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 07.02.24
Kinoclub #37: Blade (1998) (Stephen Norrington, 1998, VSA, 120’, 35 mm, Engels gesproken, Ned-Frans ondertiteld)
Tue 06.02.24
The First Slam Dunk (2022) (Takehiko Inoue, 2022, Japan, 124’, Japans gesproken, Nederlands ondertiteld)
Thu 01.02.24
Futura (2021) (Pierro Marcello, Francesco Munzi & Alice Rohrwacher, 2021, Italië, 105’, Italiaans gesproken , Engels ondertiteld)
Wed 31.01.24
Flaming Ears (1992) (Ursula Puerrer, A. Hans Scheirl & Dietmar Schipek, Oostenrijk, 89’, Duits gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 30.01.24
S’en Fout La Mort (1990) (Claire Denis, Frankrijk & West-Duitsland, 90’, Frans gesproken, Engels ondertiteld)
Sun 28.01.24
KIDScinema: Bric-à-brac (Verschillende makers, )
Thu 25.01.24
R21 AKA Restoring Solidarity (2022) (Mohanad Yacubi, Qatar, Palestina & België, 71’, Verschillende talen gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 24.01.24
Bad Black (2016) (Nabwana I.G.G., 2016, Oeganda, 68’, Engels gesproken, niet ondertiteld)
Tue 23.01.24
Banditi A Orgosolo (1961) (Vittorio De Seta, 1961, Italië, 95’, Italiaans gesproken, Engels ondertiteld)
Thu 18.01.24
Leonor Will Never Die (2022) (Martika Ramirez Escobar, 2022, Filipijnen, 101’, Tagalog gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 17.01.24
The Toxic Avenger (1984) (Lloyd Kaufman, 1984, VSA, 82’, Engels gesproken, Nederlands ondertiteld, VHS)
Tue 16.01.24
L’Arbre, Le Maire et La Médiathèque (1993) (Éric Rohmer, 1993, Frankrijk, 105’, Frans gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 16.01.24
KASKcinema komt samen: publieksbijeenkomst en open gesprek (, )
Thu 11.01.24
Junk Head (2017) (Takahide Hori, 2017, Japan, 100’, Japans gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 10.01.24
Kinoclub: Reminiscences of a Journey to Lithuania (1972) (Jonas Mekas, VK & West-Duitsland, 68’, Engels gesproken, niet ondertiteld, 16mm)
Tue 09.01.24
Der Stand der Dinge (1982) (Wim Wenders, West-Duitsland, Portugal, Frankrijk, Spanje, Nederland, VK & VS, 121’, Engels gesproken, niet ondertiteld)
Thu 21.12.23
Night of the Palms (Jij?, )
Wed 20.12.23
Yalda Night: Tehran, City of Love (2018) (Ali Jaberansari, Iran, VK & Nederland, 102', Perzisch gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 19.12.23
Paprika (2006) (Satoshi Kon, Japan, 90', Japans gesproken, Engels ondertiteld)
Mon 18.12.23
Films For Palestine II (Elettra Bisogno, Hazem Algaddi & Maaike Jaspers, )
Sun 17.12.23
The Long Day Closes (1992) (Terence Davies, VK, 85', 35mm, Engels gesproken, Frans-Nederlands ondertiteld)
Thu 14.12.23
Showing Up (2022) (Kelly Reichardt, VS, 107', Engels gesproken, niet ondertiteld)
Wed 13.12.23
Weird Wednesday: Bloodbeat (1983) (Fabrice-Ange Zaphiratos, 1983, VS, 87', Engels gesproken, niet ondertiteld)
Tue 12.12.23
National Gallery (2014) (Frederick Wiseman, Frankrijk, VK & VS, 180', Engels gesproken, niet ondertiteld)
Thu 07.12.23
We Met in Virtual Reality (2022) + VR World Hopping (Joe Hunting, VK, 91', Engels gesproken, Engels ondertiteld + VR-World Hopping met regisseur Joe Hunting (30', in Engels))
Wed 06.12.23
Picnic at Hanging Rock (1975) (Peter Weir, Australië, 115', Engels gesproken, niet ondertiteld)
Tue 05.12.23
La Ville Louvre (1990) (Nicolas Philibert, 104', Frans gesproken, Engels ondertiteld)
Thu 30.11.23
The Dupes (1972) (Tewfik Saleh, Syrië, 107', Arabisch gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 29.11.23
Dry Ground Burning (2022) (Joanna Pimenta & Adirley Queirós, 153', Portugees gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 28.11.23
Total Recall (1990) (Paul Verhoeven, VS/Mexico, 113', Engels gesproken, Nederlands-Frans ondertiteld)
Sun 26.11.23
KIDScinema: De Kangoeroe van je Oma van Je Broer van Je Mama (Verschillende makers, )
Thu 23.11.23
Milestones: In Vanda’s Room (2000) (Pedro Costa, Portugal/Duitsland/Zwitserland, 171', Portugees gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 22.11.23
Shine (1996) (Scott Hicks, Australië, 35mm, 105', Engels gesproken, Nederlands-Frans ondertiteld)
Tue 21.11.23
Citizen Kane (1941) (Orson Welles, VS, 35mm, 119', Engels gesproken, Frans ondertiteld)
Sun 19.11.23
Kinokwartet: Tilda Swinton (Verschillende makers, Alle films Engels gesproken, niet ondertiteld)
Thu 16.11.23
Coeur Fidèle (1923) (Jean Epstein, Frankrijk, 90', Frans gesproken, Engels ondertiteld)
Wed 15.11.23
Weird Wednesday: Terror of Mechagodzilla (1975) (Ishirô Honda, Japan, 83', Japans gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 14.11.23
Film-Plateau: Collectif Faire-Part (Collectif Faire-Part, verschillende talen gesproken, Engels ondertiteld, 10' / 14' / 60')
Thu 09.11.23
Time (2020) (Garrett Bradley, VS, 81', Engels gesproken, niet ondertiteld)
Wed 08.11.23
Love in the Time of Malaria (1992) (Sanjiv Shah, India, 128', verschillende talen gesproken, Engels ondertiteld)
Tue 07.11.23
Film-Plateau: Hiroshima Mon Amour (1959) (Alain Resnais, Frankrijk/Japan, 90', Frans gesproken, Engels ondertiteld)
Mon 06.11.23
Films for Palestine (Verschillende makers, )
Thu 02.11.23
Answering the Sun (2022) (Rainer Kohlberger, Oostenrijk/Duitsland, 60')
Tue 30.08.22
Sun 02.07.17
Graduation 2017 (, 2017, min, )
Sat 01.07.17
Graduation 2017 (, 2017, min, )
Fri 30.06.17
Graduation 2017 (, 2017, min, )
Thu 29.06.17
Graduation 2017 (, 2017, min, )
Wed 28.06.17
Graduation 2017 (, 2017, min, )
Fri 26.05.17
Live Track Cinema: Inne Eysermans (Amatorski) (, , min, )
Thu 25.05.17
We the Workers (Wen Hai, 2017, 174 min, China)
Wed 24.05.17
The Rocky Horror Picture Show (Jim Sharman, 1975, min, Verenigde Staten)
Wed 24.05.17
Looking: The Movie (Andrew Haigh, 2016, 85 min, VS)
Tue 23.05.17
Daisies (Věra Chytilová, 1966, 74 min, Tsjecho-Slowakije)
Thu 18.05.17
X-Ray: Laboratorium (, , min, )
Wed 17.05.17
The Rocky Horror Picture Show (Jim Sharman, 1975, min, Verenigde Staten)
Wed 17.05.17
Looking: The Movie (Andrew Haigh, 2016, 85 min, VS)
Tue 16.05.17
Death in Venice (Luchino Visconti, 1971, 131 min, Italië)
Thu 11.05.17
Poesía sin fin (Alejandro Jodorowsky, 2016, 128 min, Chili)
Wed 10.05.17
Children of Men (Alfonso Cuarón, 2006, 109 min, VS)
Wed 10.05.17
Looking: The Movie (Andrew Haigh, 2016, 85 min, VS)
Tue 09.05.17
Singin’ in the Rain (Stanley DonenGene Kelly, 1952, 103 min, VS)
Mon 08.05.17
Sátántangó (Béla Tarr, 1994, 450 min, Hongarije)
Sun 07.05.17
Sátántangó (Béla Tarr, 1994, 450 min, Hongarije)
Sat 06.05.17
Sátántangó (Béla Tarr, 1994, 450 min, Hongarije)
Thu 04.05.17
Jeanne Dielman, 23, quai du Commerce, 1080 Bruxelles (Chantal Akerman, 1975, 201 min, België)
Wed 03.05.17
Children of Men (Alfonso Cuarón, 2006, 109 min, VS)
Wed 03.05.17
Looking: The Movie (Andrew Haigh, 2016, 85 min, VS)
Tue 02.05.17
Peeping Tom (Michael Powell, 1960, 101 min, UK)
Sun 30.04.17
KIDScinema: Onderweg (, , 60 min, )
Thu 27.04.17
Don’t Call Me Son (Anna Muylaert, 2016, 82 min, Brazilië)
Wed 26.04.17
Ghost in the Shell (Mamoru Oshii, 1995, 83 min, Japan)
Wed 26.04.17
11 Minut (Jerzy Skolimowski, 2015, 81 min, Polen)
Tue 25.04.17
Das Cabinet des Dr. Caligari (Robert Wiene, 1920, 77 min, Duitsland)
Mon 24.04.17
The Sheik (George Melford, 1921, 86 min, Verenigde Staten)
Thu 20.04.17
X-ray: SCRPR (, , min, )
Wed 19.04.17
Ghost in the Shell (Mamoru Oshii, 1995, 83 min, Japan)
Wed 19.04.17
11 Minut (Jerzy Skolimowski, 2015, 81 min, Polen)
Tue 18.04.17
My Life as an Actor (Eric De Kuyper, 2015, 75 min, België)
Thu 30.03.17
Courtisane (, , min, )
Wed 29.03.17
Dr. Caligari (Stephen Sayadian, 1989, 80 min, VS)
Wed 29.03.17
Midnight Special (Jeff Nichols, 2016, 112 min, VS)
Tue 28.03.17
The Postman Always Rings Twice (Tay Garnett, 1946, 113 min, Verenigde Staten)
Mon 27.03.17
Faust (F.W. Murnau, 1926, 85 min, Duitsland)
Sun 26.03.17
KIDScinema: Dierenmanieren (volzet) (, , 60 min, )
Thu 23.03.17
Under Electric Clouds (Aleksey German, 2015, 138 min, Rusland)
Wed 22.03.17
The Love Witch (Anna Biller, 2016, 120 min, VS)
Wed 22.03.17
Midnight Special (Jeff Nichols, 2016, 112 min, VS)
Tue 21.03.17
Blow-Up (Michelangelo Antonioni, 1966, 111 min, Verenigd Koninkrijk/Italië/Verenigde Staten)
Fri 17.03.17
Filmquiz (, , min, )
Thu 16.03.17
Where’s Rocky II? (Pierre Bismuth, 2016, 93 min, Frankrijk)
Wed 15.03.17
Morgiana (Juraj Herz, 1972, 100 min, Tsjechië)
Wed 15.03.17
Midnight Special (Jeff Nichols, 2016, 112 min, VS)
Tue 14.03.17
Wild Strawberries (Ingmar Bergman, 1957, 91 min, Zweden)
Sat 11.03.17
Day For Night (, , min, )
Thu 09.03.17
Game Night (, , min, )
Wed 08.03.17
The Warrior (Sisworo Gautama Putra, 1981, 92 min, Indonesië)
Wed 08.03.17
Midnight Special (Jeff Nichols, 2016, 112 min, VS)
Tue 07.03.17
The Dreamers (Bernardo Bertolucci, 2003, 115 min, Verenigd Koninkrijk/Frankrijk/Italië)
Mon 06.03.17
Glitterpaard - The Sad And Beautiful World Of Sparklehorse (VOLZET) (, , min, )
Thu 02.03.17
Kort Applaus (, , min, )
Wed 01.03.17
The Room (Tommy Wiseau, 2003, 99 min, VS)
Wed 01.03.17
Midnight Special (Jeff Nichols, 2016, 112 min, VS)
Tue 28.02.17
La nuit américaine (VOLZET) (François Truffaut, 1973, 115 min, Frankrijk)
Sun 26.02.17
KIDScinema: Helden (, , 60 min, )
Thu 23.02.17
Alba (Ana Cristina Barragán, 2016, 98 min, Ecuador, Mexico en Griekenland)
Wed 22.02.17
Naked Lunch (David Cronenberg, 1991, 115 min, VSA)
Wed 22.02.17
Shrew’s Nest (Juanfer Andrés & Esteban Roel , 2014, 91 min, Spanje)
Tue 21.02.17
Rear Window (Alfred Hitchcock, 1954, 112 min, VSA)
Thu 16.02.17
Eldorado XXI (Salomé Lamas, 2016, 125 min, Portugal en Frankrijk)
Wed 15.02.17
Naked Lunch (David Cronenberg, 1991, 115 min, VSA)
Wed 15.02.17
Shrew’s Nest (Juanfer Andrés & Esteban Roel , 2014, 91 min, Spanje)
Tue 14.02.17
Martha (Rainer Werner Fassbinder, 1974, 116 min, Duitsland)
Thu 09.02.17
EXPRMNTL (Brecht Debackere, 2016, 68 min, België)
Wed 08.02.17
10 Cloverfield Lane (Dan Trachtenberg, 2016, 104 min, VSA)
Wed 08.02.17
Shrew’s Nest (Juanfer Andrés & Esteban Roel , 2014, 91 min, Spanje)
Tue 07.02.17
The Wind Will Carry Us (Abbas Kiarostami, 1999, 118 min, Iran)
Thu 02.02.17
Pervert Park (Frida Barkfors & Lasse Barkfors , 2014, 77 min, Denemarken)
Wed 01.02.17
10 Cloverfield Lane (Dan Trachtenberg, 2016, 104 min, VSA)
Wed 01.02.17
Shrew’s Nest (Juanfer Andrés & Esteban Roel , 2014, 91 min, Spanje)
Tue 31.01.17
Trainspotting (Danny Boyle, 1996, 94 min, UK)
Mon 30.01.17
Makino Takashi (, , min, )
Sun 29.01.17
KIDScinema: Muziek (VOLZET) (, , min, )
Thu 26.01.17
Everybody Wants Some!! (Richard Linklater, 2016, 117 min, VSA)
Thu 26.01.17
Dazed and Confused (Richard Linklater, 1993, 102 min, VSA)
Wed 25.01.17
Snake Eyes (Brian De Palma, 198, 98 min, VSA)
Tue 24.01.17
Funny Games (Michael Haneke, 1997, 108 min, Oostenrijk)
Thu 19.01.17
Dial H-I-S-T-O-R-Y (Johan Grimonprez, 1997, 68 min, België)
Wed 18.01.17
Carlito’s Way (Brian De Palma, 1993, 144 min, VSA)
Tue 17.01.17
Romeo + Juliet (Baz Luhrmann, 1996, 120 min, VSA)
Thu 12.01.17
La double vie de Véronique (Krzysztof Kieslowski, 1991, 98 min, Frankrijk en Polen)
Wed 11.01.17
Raising Cain (Brian De Palma, 1992, 91 min, VSA)
Tue 10.01.17
The Silence of the Lambs (Jonathan Demme, 1991, 118 min, VSA)
Fri 23.12.16
La tierra y la sombra (César Augusto Acevedo, 2015, 94 min, Colombia)
Thu 22.12.16
Night of the Palms 2016 (, , min, )
Wed 21.12.16
Eraserhead (volzet) (David Lynch, 1977, 89 min, VSA)
Wed 21.12.16
Chronic (Michel Franco, 2015, 93 min, VSA)
Tue 20.12.16
Soyons Courageux, Soyons Fous (, , min, )
Sun 18.12.16
KIDScinema: Draken (volzet) (, , 60 min, )
Thu 15.12.16
Spirited Away (volzet) (Hayao Miyazaki, 2001, 125 min, Japan)
Wed 14.12.16
Donnie Darko (Richard Kelly, 2001, 113 min, VSA)
Wed 14.12.16
Chronic (Michel Franco, 2015, 93 min, VSA)
Tue 13.12.16
Het Banket van de Smokkelaars (Henri Storck, 1951, 90 min, België)
Next Page